Wascom

Pogotowie Komputerowe​

Serwis oraz Sklep

O Wascom

Kim jesteśmy?

Wascom Pogotowie Komputerowe zajmuje się naprawą oraz doradztwem w zakresie sprzętu komputerowego. Specjalizujemy się w zakresie naprawy oraz usuwania poważnych awarii urządzeń m. in.: laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek. Podejmujemy prace związane z naprawą zalanego laptopa, wymianą uszkodzonej matrycy, odzyskaniem danych z uszkodzonego dysku twardego. Prowadzimy również usługi w zakresie ochrony antywirusowej z opieką informatyka. W przypadku wykrycia przez program niepożądanego wirusa nasz informatyk otrzymuje informację o danym zdarzeniu. Dzięki temu w natychmiastowy sposób prowadzi działania zapobiegające zawirusowaniu sprzętu.

Nasze doświadczenie

Niezależnie od tego jaki problem z dziedziny informatyki Państwa spotkał firma Wascom służy profesjonalną pomocą. W ciągu 10 lat działalności udało nam się precyzyjnie poznać potrzeby klienta i wprowadzić odpowiednie mechanizmy oraz narzędzia, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Zdobyte doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Prowadzimy szybki i skuteczny serwis z możliwością dojazdu do klienta. Działamy w sposób szybki, aby nie pozostawić klienta zbyt długo bez sprzętu. W przypadku dłuższej naprawy proponujemy sprzęt zastępczy.  Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Profesjonalny warsztat pracy

Jako godni polecenia i zaufania naszych klientów wykonane przez nas usługi obejmujemy gwarancją. Dając gwarancję chcemy podkreślić jakość wykonanych usług oraz to, że prace zostały wykonane z największą starannością.

Serwis Wascom-Pogotowie Komputerowe umożliwia zdiagnozowanie przyczyny awarii już w ciągu jednego dnia. Za przeprowadzoną diagnozę nie pobieramy opłat.

Szybka i skuteczna naprawa-Serdecznie zapraszamy.

Zobacz naszą ofertę serwisową